Audio Video Show już za nami

20-ta jubileuszowa edycja Audio Video Show już za nami. Dla Manufaktury Smaku impreza ta, która odbyła się w dniach od 4 do 6 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie była doskonałą okazją do tego aby szerszej publiczności zaprezentować oferowany przez nas sprzęt. W tym miejscu wypada podziękować wszystkim gościom, którzy odwiedzili nas w tych dniach. Trzeba też powiedzieć, że nasza ekspozycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a prezentowany sprzęt marki Monrio zebrał bardzo pozytywne opinie i komentarze. Dziękujemy także gościowi specjalnemu naszej wystawy Giovanniemu Gazzola - założycielowi marki Monrio, za wsparcie podczas tych jakże ciekawych i owocnych dni.

Obecność Pana Gazzoli związana była także z premierą na naszym stoisku nowego zintegrowanego wzmacniacza Monrio MC 201, o którym już wkrótce napiszemy nieco więcej.

Na naszym stanowisku do dyspozycji potencjalnych Klientów, użytkowników sprzętu czy ekspertów branżowych przygotowaliśmy doskonale brzmiący zestaw, który zadowoliłby każdego konesera dźwięku i audiofila, a którego głównymi elementami były produkty Monrio - przedwzmacniacz ASTY LINE oraz monobloki MP11, które współpracowały z zaprezentowanymi podczas Audio Video Show kolumnami głośnikowymi Passione Humberto. Także ten produkt, efekt polsko-włoskiej współpracy, czyli produkowane w Polsce przez Manufakturę Smaku kolumny Passione zostały zauważone, zbudziły ciekawość i zebrały pozytywne opinie, także przez ekspertów zagranicznych czasopism branżowych, m.in. w podsumowaniu AVS 2016 dotyczącym kolumn, o naszych kolumnach marki PASSIONE wspominają eksperci z SoundStage Gobal (czytaj).

Na tym samym portalu podsumowano także Audio Video Show w zakresie urządzeń elektronicznych i tu wspomniane w pozytywnym świetle zostały urządzenia Monrio (czytaj).

Powrót Manrio na polski rynek zauważono i oceniono nader pozytywnie także na portalu SoundRebels (czytaj).

Fotograficzne wspomnienie Audio Video Show